Kontakta kansliet

  • Generalsekreterare

    Mona Lundkvist
    08-714 57 70
    mona@budo.se

    Chef för SB&K:s kansli sedan 2010.

  • Verksamhetsledare

    Magnus Ledin
    08-705 15 73
    ledin@budo.se

    För frågor angående Projektstöd IF, utbildning, MotoriQ.

     

  • Förbundskoordinator

    Matilda Ritzén
    08-714 58 70
    matilda@budo.se

    För frågor om medlemsregister, medlemsräkningar, arvoden, webshop och tävlingssanktioner.

  • Informationsansvarig

    Jonathan Broberg

    Jonathan är för närvarade sjukskriven

    08-714 02 70
    broberg@budo.se

    För frågor angående media, hemsidan, Kampsportspodden, web-tv och övrig kommunikation.

     

  • Informatör

    Mats Lilja
    08-55109177
    lilja@budo.se

    För frågor angående media, nyheter på hemsidan, Kampsportspodden, nyhetsbrev och sociala medier.

    Annie Bondefelt är föräldraledig.

  • Administratör –

    tävlingskort

    Carl Halling
    070-718 91 72
    carl@budo.se

    För frågor angående tävlingskort.

  • Idrottskonsulent

    Sofia Arnbom
    08-714 08 70
    arnbom@budo.se

    För frågor angående utbildning, antidoping, elitutveckling, specialidrottsdistriktsförbund och inval av nya föreningar.

     

  • Idrottskonsulent

    Pilo Stylin

    pilo@budo.se

    Frågor angående barn- och ungdomsträning, MotoriQ.

13
8
18