Kontakta kansliet

  • Utbildningskonsulent

    Magnus Ledin
    Telefon: 08-705 15 73
    E-mail: ledin@budo.se
    För frågor angående idrottslyftet.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Kanslist

    Matilda Ritzén
    Telefon: 08-714 58 70
    E-mail: matilda@budo.se
    För frågor om medlemsregister, medlemsräkningar, arvoden, webshop och tävlingssanktioner.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Informatör

    Jonathan Broberg
    Telefon: 08-714 02 70
    E-mail: broberg@budo.se
    För frågor angående media, hemsidan, Kampsportsgalan, Kampsportspodden och övrig kommunikation.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Generalsekreterare

    Mona Lundkvist
    Telefon: 08-714 57 70
    E-mail: mona@budo.se
    Chef för SB&K:s kansli sedan 2010.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Administratör –

    tävlingskort

     

    Carl Halling
    Telefon: 070-718 91 72
    E-mail: carl@budo.se

    För frågor angående tävlingskort.

  • Utbildningskonsulent

     

    Sofia Arnbom
    Telefon: 08-714 08 70
    E-mail: arnbom@budo.se
    För frågor angående utbildning, antidoping, elitutveckling, specialidrottsdistriktsförbund och inval av nya föreningar.

  • Information

     

    Annie Bondefelt
    Telefon:
    E-mail: annie@budo.se
    För frågor angående media, nyheter på hemsidan, Kampsportspodden och sociala medier.

     

16
21
23