Kontakta Kansliet

  • Utbildningskonsulent

    Magnus Ledin
    Telefon: 08-705 15 73
    E-mail: ledin@budo.se
    För frågor angående idrottslyftet.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Kanslist

    Matilda Ritzén
    Telefon: 08-7145870
    E-mail: matilda@budo.se
    För frågor om medlemsregister, arvoden, webbshop, tävlingskort och tävlingssanktioner.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Informatör

    Jonathan Broberg
    Telefon: 08-7148870
    E-mail: broberg@budo.se
    För frågor angående media, hemsidan, Kampsportsgalan, Kampsportspodden och övrig kommunikation. (Inga frågor om tävlingskort)

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Generalsekreterare

    Mona Lundkvist
    Telefon: 08-714 57 70
    Fax: 08-604 00 10
    E-mail: mona@budo.se
    Chef för SB&K:s kansli sedan 2010.

    Foto: Hamid Ersad Sarabi

  • Utbildningskonsulent

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Sofia Arnbom
    Telefon: 08-714 08 70
    E-mail: arnbom@budo.se
    För frågor angående utbildning, antidoping, elitutveckling, specialidrottsdistriktsförbund och inval av nya föreningar. (Inga frågor om tävlingskort)

  • Information

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Annie Bondefelt
    Telefon: 070-272 05 00
    E-mail: annie@budo.se
    För frågor angående media, nyheter på hemsidan, Kampsportspodden och sociala medier. (Inga frågor om tävlingskort)

     

30
19
34